Hakkımızda

Faya Doğal Ürünler; Favavit, Suplara ve Naturallen markalarıyla 2020 yılında faaliyetlerine başlamış bir markadır. Sektör tecrübesi 2020 yılından öncesine dayanan Faya Doğal Ürünler, kurumsallaşma sürecini titiz bir şekilde tamamlayarak İstanbul Esenler Tekstilkent Ticaret Merkezi’nde hizmetlerini sürdürmektedir. Gıda takviyeleri, arı ürünleri, doğal ve bitkisel ürünler, doğal yağlar ve kozmetik ürünler konusunda profesyonel çözümler sunan firmamız; ürünlerin yasal başvuruları, onay süreçleri ve üretimi konusunda titizliği ön planda tutan bir yaklaşım sergilemektedir.

Hijyeni ve doğallığı oldukça önemseyen bir marka olarak Faya Doğal Ürünler e-ticaret çözümleriyle Türkiye’nin dört bir yanına ürün satışı gerçekleştirmektedir. Ürün politikasında kaliteli ve ulaşılabilir seçenekler vadederken ürün çeşitliliğini de daima daha üst seviyelere taşımayı arzu etmektedir. Fiyat politikasında müşteri beklentilerini önemseyen yaklaşımıyla her ihtiyaca cevap verecek seçeneklerle hareket etmektedir.

Ürün standartlarını en makul seviyede tutarken aynı zamanda hizmet kalitesini de en iyi seviyeye ulaştırmayı başaran bir anlayışla Faya Doğal Ürünler sektörün öncü markalarından biri konumundadır. Bu rolüyle tüketicilerin taleplerine hızlı, etkili ve uygun maliyetlerle çözüm sunar.